Lyžiarské stredisko a rekreačná lokalita

Horský hotel Hájenka*** sa nachádza v lyžiarskej a turistickej lokalite Kasárne, v obci Makov, v krásnom a ničím nerušenom prostredí pohoria Javorníky vo výške 970 m.n.m. Kľudná horská lokalita poskytuje vhodné podmienky pre začínajúcich lyžiarov, pre deti, výborné podmienky pre rekreačných, ale aj pokročilých a športových lyžiarov. V okolí hotela je niekoľko bežkárskych trás.

Horský hotel Hájenka*** leží priamo na hlavnej zjazdovke rodinného lyžiarskeho strediska Kasárne – Javorníky. Stredisko disponuje s dvomi zjazdovkami s celkovou dĺžkou tratí 1,4 km. Hlavná zjazdovka je umelo zasnežovaná a osvetlená, samozrejmosťou je fun park pre malé deti a menší vlek pre začiatočnikov.

Vďaka svojej vysokohorskej polohe je lyžiarske stredisko Zona Snow Makov – Kasárne vhodnou voľbou aj v prípade nedostatku snehu. Večerné lyžovanie je vo stredisku každú stredu, piatok a v sobotu. Vstupenky na vlek, zľavy a iné si zabezpečíte s prevádzkovateľom vlekov, informácie o cenách a podmienkach nájdete na www.kasarnejavorniky.sk.