Služby

ico-wrap

Ubytovanie

Štýlový Horský hotel Hájenka*** poskytuje ubytovanie v 14-ti komfortne, plne zariadených izbách s výhľadom do údolia alebo s výhľadom na lyžiarský svah. Hotelové papučky, kvalitná hotelová bielizeň, uterákový servis a voňavá hotelová kozmetika sú samozrejmosťou námi poskytovaných služieb.

Reštaurácia

Domáca kuchyňa s dôrazom na tradičné chute, kvalitné slovenské vína, široká ponuka rumov, domáce limonády, vonavé horúce nápoje a bylinkové čaje… nielen to je charakteristické pre našu reštauráciu. Hoteloví hostia ocenia vynikajúce hotelové raňajky!

Pre rodiny s deťmi

Detičky myslíme aj na vás, aby ste sa u nás nenudily. Hrať sa môžete v detskom kútiku s balónikmi, autami a hojdací lienkou, vonkajšie detské ihrisko se šmýklavkami a pieskoviskom vás bude baviť celé leto… Pre najmenšie deti pripravíme na izbu postieľku.

Firemné eventy

Tichá horská lokalita je pravou voľbou pre konferencie, školenia a semináre. Konferenčné miestnosti v Horskom hoteli Hájenka*** sú technologicky moderné, účelovo zariadené, nechýbajú dátaprojektory, TV, flipcharty, ozvučenie, priestor na občerstvenie s presomatom.

Športové vyžitie a voľnočasové aktivity

Mimo aktivity ako je lyžovanie, turistika a relaxácia v krásnom horskom prostredí sme schopni pre firemných ale aj pre inividuálných klientov zabezpečiť súťažné a animované, outdoorové aktivity.

Školské pobyty

Vďaka svojmu okoliu sme označovaní ako klimatické kúpele. Ponúkame vhodné pobyty pre deti, konanie ozdravných pobytov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov, škôl v prírode a školských výletov.

Svadobný deň

Štýlový interiér a romantický exteriér Horského hotela Hájenka*** sú ako stvorené pre poriadanie slávnostných spoločenských událostí. Postaráme sa svadpbnú výzdobu, náš tím kuchárov sa postará o vynikajúce jedlo a obsluha zabezpečí, aby vaši hostia mali stále plné poháriky. Svadobná hostina alebo aj oslava narodenin sa stane nezapomenuteľným zážitkom.

Wellness centrum

Načerpajte novú silu a energiu po náročnom pracovnom alebo športovom dni v našem wellness centre, ktoré je možné rezervovať aj ako “private relax room”.

Pobytové balíčky

Využite skvelé ponuky balíčkov služieb, ktoré zahŕňajú ubytovanie, stravovanie a relaxačné aktivity.

Darčekový poukaz

Darujte svojim milým a blízkym, kamarátom alebo obchodným partnerom darček v podobe Darčekového certifikátu!