Služby

ico-wrap

Ubytovanie a cenník

Hľadáte komfortné ubytovanie v príjemnom rodinnom prostredí. Poskytujeme ubytovanie v dvojlôžkových zariadených izbách so samostatným sociálnym zariadením …

Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s barom má kapacitu 60 osôb Ponúka stravovanie pre ubytovaných hostí vo forme raňajok, polpenzie a vo forme plnej penzie …

Pre rodiny s deťmi

Náš hotel nezabúda ani na najmenších! Pre rodiny s deťmi pripravíme na izbu postieľku. Pri stravovaní poskytujeme pre deti detské porcie.

Firemné eventy

Pre usporiadanie konferencií, školení a seminárov vám ponúkame konferenčnú miestnosť pre 52 osôb a menšiu konferenčnú miestnosť pre 20 osôb.

Športové vyžitie a Voľnočasové aktivity

Multifunkčné ihrisko, Pingpongový stôl, Požičovňa horských bicyklov, Animačné programy, Lyžovanie  mnoho iného. Ponuka pre firmy, ale aj individuálnych klientov. Nájdete tu programy, ktoré môžeme pre vás zabezpečiť. Zároveň tu nájdete ich popisy, môžete si stiahnuť materiály a prezrieť fotografie …

Školské pobyty

Vďaka svojmu okoliu sme označovaní ako klimatické kúpele. Ponúkame vhodné pobyty pre deti, konanie ozdravných pobytov, športových sústredení, lyžiarskych kurzov, škôl v prírode a školských výletov.

Svadobný deň

Pre uskutočnenie svadobného dňa, alebo spoločenskej akcie u nás je vám k dispozícii reštaurácia, malá školiaca miestnosť aj veľká školiaca miestnosť, je to priestor dostatočne veľký až pre 100 hostí.

Wellness centrum

Horský hotel Hájenka má rodinné wellness centrum. Načerpajte novú silu a energiu po náročnom pracovnom alebo športovom dni.

Pobytové balíčky

Využite skvelé ponuky balíčkov služieb, ktoré zahŕňajú ubytovanie, stravovanie a relaxačné aktivity.

Darčekový poukaz

Darujte svojim milým a blízkym, kamarátom alebo obchodným partnerom darček v podobe Darčekového certifikátu !