Reštaurácia

Hotelová reštaurácia s barom má kapacitu 60 osôb.

V tejto reštaurácii zabezpečujeme stravovanie pre ubytovaných hostí vo forme raňajok, ktoré sú podávané formou rautu, vo forme polpenzie (raňajky, večera) a vo forme plnej penzie (raňajky, obed, večera).

Raňajky sú podávané v čase od 8.00 do 9.30 hodín.
Obedy servírujeme v čase od 12.00 do 13.00 hodín.
Večere podávame v čase od 17.30 do 19.00 hodín.

Reštauráciu možno využiť na organizovanie rôznych spoločenských akcií – rodinných osláv, svadobných hostín, bohatých spoločenských hostín, firemných party, pracovných obedov, gril party…

V prípade, že sa rozhodnete využiť hotelovú reštauráciu na usporiadanie firemnej alebo súkromnej spoločenskej akcie, spoľahnite sa, že vám vyjdeme v ústrety, zaistíme kompletný gastronomický servis, sprievodný program. Reštauráciu možno pri takýchto akciách uzavrieť pre verejnosť. Reštauráciu možno využiť na organizovanie rôznych spoločenských akcií – rodinných osláv, svadobných hostín,bohatých spoločenských hostín, firemných party, pracovných obedov, gril party…

Táto reštaurácia je otvorená aj pre širokú verejnosť. Výborná domáca kuchyňa ponúka tradičné slovenské jedlá, minútky, ale aj hotelové špeciality. Príďte ochutnať vyhlásené bryndzové halušky so slaninou a slovenské strapačky. Na výber máte zo širokej ponuky dezertov, z veľkej škály nealkoholických nápojov, destilátov, z obsiahlej ponuky vín, radi vám pripravíme ich degustáciu. To všetko za prijateľné ceny.

Otváracie hodiny pre verejnosť

Pondelok: 10.00 – 22.00
Utorok: 10.00 – 22.00
Streda: 10.00 – 22.00
Štvrtok: 10.00 – 22.00
Piatok: 10.00 – 23.00
Sobota: 10.00 – 23.00
Nedeľa: 10.00 – 20.00
V reštaurácii sa nachádza PC kútik pre ubytovaných hostí a pre verejnosť.

Pre malé deti je v reštaurácii detský kútik s farebnými balónikmi, veľa hračiek a spoločenských hier.

V letných mesiacoch vám ponúkame posedenie na letnej terase s výhľadom na Veľký Javorník. Na terase je vonkajší gril, náš personál sa postará o vašu zábavu počas letných večerov.

V zimných mesiacoch môžete využiť ski bar.